Koolielu

Huviringid


Pärnu Tammsaare Kooli huviringid 2022/23 õ.a.

 

  1. TANTS/RAHVATANTS (1.A, 1. K, 2. A, 2. K, 4. B. 5. A, 5. K) Tantsuõpetaja Jelena Vaganova
  2. MUDILASKOOR (2.-3.kl.). Õpetaja Valentina Sutt
  3. MUUSIKATERAAPIA (1.K, 2.C- 4.C). Õpetaja Valentina Sutt
  4. SOLISTIDEÕPE (1.-9.kl.) Õpetaja Jelena Kuvšinova
  5. ANSAMBEL (5.-6.kl.) Õpetaja Anna Maltizova
  6. VENE KEEL (1. B, 2. B, 3.B) Õpetaja Julia Reponen
  7. INGLISE KEEL (5.-9. G) Õpetaja Igor Nahk
  8. KOOLI ALMANAHH (8.A, 9.A) Õpetaja Olga Vereshchagina
  9. KODULOORING (5.A) Õpetaja Jelena Berezina
  10. ETTEVÕTLUSRING (õpilasfirmad -7. K, 9. K kl) Õpetaja Kristi Suppi
  11. RAADIORING (8.kl, 9.K) Õpetaja Tatjana Klevtsova
  12. NUKUTEATER (6.A, 7.kl, 7.K) Õpetaja Tatjana Klevtsova
  13. MOETEATER (2.-8.kl.) Õpetaja Nadežda Ossipenko
  14. NÄITERING (4.B) Õpetaja Annika Kersalu
  15. MÄNGURING (eesti keel ukraina õpilastele, 1. – 3.kl.) Õpetaja Marge Õunap, Annika Kersalu
  16. SPORDIRING (pikapäevarühm) Õpetaja Liidia Simtšenko
  17. SUHTLUSRING (ukraina keeles). Psüholoog Yuliia Vordikhanova
  18. HUVITAV TEADUS (ukraina keeles). Õpetaja Olena Chuba

 

 

Pärnu Tammsaare Kooli huviringid 2022/23 õ.a.

 

  1. TANTS/RAHVATANTS (1.A, 1. K, 2. A, 2. K, 4. B. 5. A, 5. K) Tantsuõpetaja Jelena Vaganova
  2. MUDILASKOOR (2.-3.kl.). Õpetaja Valentina Sutt
  3. MUUSIKATERAAPIA (1.K, 2.C- 4.C). Õpetaja Valentina Sutt
  4. SOLISTIDEÕPE (1.-9.kl.) Õpetaja Jelena Kuvšinova
  5. ANSAMBEL (5.-6.kl.) Õpetaja Anna Maltizova
  6. VENE KEEL (1. B, 2. B, 3.B) Õpetaja Julia Reponen
  7. INGLISE KEEL (5.-9. G) Õpetaja Igor Nahk
  8. KOOLI ALMANAHH (8.A, 9.A) Õpetaja Olga Vereshchagina
  9. KODULOORING (5.A) Õpetaja Jelena Berezina
  10. ETTEVÕTLUSRING (õpilasfirmad -7. K, 9. K kl) Õpetaja Kristi Suppi
  11. RAADIORING (8.kl, 9.K) Õpetaja Tatjana Klevtsova
  12. NUKUTEATER (6.A, 7.kl, 7.K) Õpetaja Tatjana Klevtsova
  13. MOETEATER (2.-8.kl.) Õpetaja Nadežda Ossipenko
  14. NÄITERING (4.B) Õpetaja Annika Kersalu
  15. MÄNGURING (eesti keel ukraina õpilastele, 1. – 3.kl.) Õpetaja Marge Õunap, Annika Kersalu
  16. SPORDIRING (pikapäevarühm) Õpetaja Liidia Simtšenko
  17. SUHTLUSRING (ukraina keeles). Psüholoog Yuliia Vordikhanova
  18. HUVITAV TEADUS (ukraina keeles). Õpetaja Olena Chuba