Lasteklubi „Rõõmsad tammetõrukesed“ ootab 6-7aastaseid lapsi

HEAD LAPSEVANEMAD!

Pärnu Tammsaare Koolis alustab tegevust lasteklubi „Rõõmsad tammetõrukesed“, kuhu on oodatud 6-7aastased lapsed nii Pärnu linnast kui maakonnast.

Lasteklubis õpivad erineva koduse keelega lapsed huvitavate mänguliste tegevuste kaudu suhtlema nii eesti kui vene keeles. Üheskoos tegutsedes avastavad nad põnevaid maailmu ja koguvad uusi teadmisi ümbritsevast keskkonnast. Koostegevused aitavad luua turvatunde uute sõprade hulgas ja koolikeskkonnas.

Lasteklubi tegevusi viivad läbi kogemustega klassiõpetajad Aljona Rullik, Luule Kustassoo ja Annika Kersalu, kes loodavad, et kõikidel klubis osalevatel lastel jätkub rõõmsat meelt ja head tuju ka siis, kui algab uus kooliaasta.

Kõiki kooli lähedal elavaid ja lasteklubis osalenud lapsi oodatakse 2020. aasta sügisel Tammsaare Kooli esimesse klassi.

Vanematel on võimalus teha valik, kas laps asub õppima eestikeelses klassis, keelekümblusklassis või venekeelses klassis.

Lasteklubis saab osaleda teisipäeviti 17.00 – 18.00  oktoobrist kuni aprilli lõpuni.

Esimene kokkusaamine toimub 8. oktoobril kell 17.00 kooli aulas, kus kohtuvad väikesed tammetõrukesed, õpetajad tutvustavad lasteklubi tegevusi ja korraldust. Lapsele on klubis osalemine tasuta.

Vanemad saavad lapsi lasteklubisse registreerida elektrooniliselt  https://forms.gle/LUHCRk3dMEDoFnqL6 või kirjutada avalduse kooli sekretäri juures.

 

Lisainfo

443 8461 (sekretär)

442 4847 (õppealajuhatajad)

Lasteklubi „Rõõmsad tammetõrukesed“ ootab 6-7aastaseid lapsi