SUUREPÄRANE UUDIS!

Meie kooliõu muutub aina liikumist toetavamaks! Nüüd on meie kooli õuealal avatud vahva võimalus aktiivselt tegeleda spordiga värskes õhus. Uus välijõusaal on kompaktne ja mitmefunktsionaalne ning sobib igale vanusele – nii kõige väiksematele kasutajatele kui ka tippsportlastele. Välijõusaal sisaldab varbseina, lõuatõmbekangi, rööbaspuid ning kõhulihaste pinki, millel saab mugavalt teha lihtsaid ja loogilisi harjutusi kogu keha lihastele. Oleme kindlad, et kehalise kasvatuse tunnid muutuvad veel sisukamaks ja huvitavamaks ning toetavad meie õpilaste tervisliku eluviisi arendamist. Esimesena katsetasid välijõusaali algklassi õpilased. Nad nautisid liikumist ja kehalise kasvatuse tundi. Nüüd aga välijõusaal ootab kooli vanemate klasside õpilasi katsetamaks uusi spordivõimalusi kooli territooriumil.

Alates 1.veebruarist 2021. a on Pärnu Tammsaare Kool liitunud Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikuga, mille eesmärk on muuta koolipäevad liikuvamaks ja tuua rohkem liikumisrõõmu igale õpilasele. Liikuma Kutsuv Kool toetab koolipere liikumist aktiivsete ainetundide, vahetundide, koolitee ja kehalise kasvatuse kaudu. Peale kooli renoveerimist on õpilaste võimalused tervisliku eluviisi edenemiseks suurenenud. Meil on kaasaegne spordiväljak (väike staadion), uus betoonist lauatenniseala, tasakaalurada (Slackline), mida saime septembris heategevuskampaania “Aitan lapsi” raames. Veel on tulemas üks vahva üllatus kõigile õpilastele, mis aitab sisustada vahetunde siseruumides ja muuta õpilaste vabat aega liikuvamaks ja rõõmsamaks.
Aitäh Liikuma Kutsuva Koolile, Pärnu Linnavalitsusele ja Barmonkeys MTÜ-le ja Kristjan Kullamaale liikumist arendavate vahendite ja välijõusaali soetamise ning avamise eest.
SUUREPÄRANE UUDIS!
Tagged on: