Uudised

Ettevõtlikusõpe toob tulemusi 12. detsember svetlana.solomonova


10. detsembril Pärnu Kaubamajakas toimus taas Jäärmark, kus kümnest kolmeni kauplesid üle Eesti mini-minifirmad (MMF), minifirmad (MF) ja õpilasfirmad (ÕF).  Pärnu Tammsaare Kooli üheksandast klassist lõid korraldajatena kaasa Laura Yllö (projektijuht) ja German Tsehhonatski (päevajuht). Oma õla panid alla ka Kornelija Buman ja Milana Zalimskaja Pärnu Tammsaare Kooli kuuendast klassist.

Eelnevalt registreerus laadale 62 mini-mini-, mini- ja õpilasfirmat ning mõned töötoad üle riigi. „Paraku kujunes seis siiski selliseks, et kohale tuli 52 firmat, sest kahjuks 10 firmat pidid liikmete haigestumise tõttu loobuma,” selgitas Suppi.

Õpilaste ettevõtlust hindasid Kaydi Tomson Pärnumaa Arenduskeskusest ja õpetajad Anu Helemäe (Pärnu Koidula Gümnaasium), Nadežda Ossipenko (Pärnu Tammsaare Kool) ning Riita Tõniste (Pärnu Raeküla Kool). Hindajate töö kokkuvõttena selgusid parimatest parimad, keda tunnustati sponsorite poolt väljapandud auhindadega.

Meie kooli noored ettevõtjad olid edukad.

Eripreemia pälvis MINI-FIE Neve (Neve Remmel), Pärnu Tammsaare Kool (õpetaja Kristi Suppi).

Peaauhinnad

Parim MMF – MMF Õnnekarbike (Daniil Bobrov, David Kužovnik), Pärnu Tammsaare Kool (õpetaja Kristi Suppi), auhind Terviseparadiisilt.

Parim MF – Sweety Bags (Karolina Farfanyuk, Gloria Uibo, Laura Yllö), Pärnu Tammsaare Kool (õpetaja Kristi Suppi), auhinna pani välja SWEDBANK.

 

Rohkem infot ja pilte näeb SIIN

10. detsembril Pärnu Kaubamajakas toimus taas Jäärmark, kus kümnest kolmeni kauplesid üle Eesti mini-minifirmad (MMF), minifirmad (MF) ja õpilasfirmad (ÕF).  Pärnu Tammsaare Kooli üheksandast klassist lõid korraldajatena kaasa Laura Yllö (projektijuht) ja German Tsehhonatski (päevajuht). Oma õla panid alla ka Kornelija Buman ja Milana Zalimskaja Pärnu Tammsaare Kooli kuuendast klassist.

Eelnevalt registreerus laadale 62 mini-mini-, mini- ja õpilasfirmat ning mõned töötoad üle riigi. „Paraku kujunes seis siiski selliseks, et kohale tuli 52 firmat, sest kahjuks 10 firmat pidid liikmete haigestumise tõttu loobuma,” selgitas Suppi.

Õpilaste ettevõtlust hindasid Kaydi Tomson Pärnumaa Arenduskeskusest ja õpetajad Anu Helemäe (Pärnu Koidula Gümnaasium), Nadežda Ossipenko (Pärnu Tammsaare Kool) ning Riita Tõniste (Pärnu Raeküla Kool). Hindajate töö kokkuvõttena selgusid parimatest parimad, keda tunnustati sponsorite poolt väljapandud auhindadega.

Meie kooli noored ettevõtjad olid edukad.

Eripreemia pälvis MINI-FIE Neve (Neve Remmel), Pärnu Tammsaare Kool (õpetaja Kristi Suppi).

Peaauhinnad

Parim MMF – MMF Õnnekarbike (Daniil Bobrov, David Kužovnik), Pärnu Tammsaare Kool (õpetaja Kristi Suppi), auhind Terviseparadiisilt.

Parim MF – Sweety Bags (Karolina Farfanyuk, Gloria Uibo, Laura Yllö), Pärnu Tammsaare Kool (õpetaja Kristi Suppi), auhinna pani välja SWEDBANK.

 

Rohkem infot ja pilte näeb SIIN