Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Personal Tugipersonal Majanduspersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Riho Alliksoo

Direktor
riho.alliksoo@tammsaarekool.parnu.ee


Kristina Moissejenko

Õppealajuhataja
kristina.moissejenko@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

eesti keel teise keelena


Reet Merilaine

Keelekümbluskoordinaator
Õppealajuhataja
reet.merilaine@tammsaarekool.parnu.ee


Kristiine Miljan

Direktori asetäitja noorsootöö alal
Loodusained
kristiine.miljan@tammsaarekool.parnu.ee


Indrek Peterson

Majandusjuhataja
indrek.peterson@tammsaarekool.parnu.ee

Õpetajad (53)

Alla Vesselova

Klassiõpetaja
alla.vesselova@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

1.a klassijujataja


Julia Reponen

Klassiõpetaja
julia.reponen@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

2.k klassijuhataja


Aljona Rullik

Klassiõpetaja
aljona.rullik@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

3.a klassijuhataja


Tatjana Strelovskaja

Klassiõpetaja
tatjana.strelovskaja@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

2.a klassijuhataja


Irina Gontšaruk

Klassiõpetaja
irina.gontsharuk@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

1.k klassijuhataja


Marge Õunap

Klassiõpetaja
marge.ounap@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

2.b klassijuhataja


Annika Kersalu

Klassiõpetaja
annika.kersalu@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

4.b klassijuhataja


Nele Tohv

Klassiõpetaja
nele.tohv@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

3.b klassijuhataja


Einike Rõõm

HEV koordinaator
Klassiõpetaja
einike.room@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

1.b klassijuhataja

eesti keel teise keelena, inglise keel


Juliana-Ljudmila Lazarskaja

Klassiõpetaja
juliana-ljudmila.lazarskaja@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

4.-6.c klassujihataja


Natalja Jakovleva

Klassiõpetaja
natalja.jakovleva@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

1.-3.c klassijuhataja


Tatjana Klevtsova

Vene keel
tatjana.klevtsova@tammsaarekool.parnu.ee


Jelena Beljankova

Vene keel
jelena.beljankova@tammsaarekool.parnu.ee


Jelena Stankevitš

Vene keel
jelena.stankevits@tammsaarekool.parnu.ee


Anna Dmitrijeva

Matemaatika
Füüsika
anna.dmitrijeva@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

7.a klassijuhataja


Galina Polenova

Matemaatika
galina.polenova@tammsaarekool.parnu.ee


Kristi Suppi

Matemaatika
kristi.suppi@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

6.k klassijuhataja


Katrin Ekštein

Bioloogia
Füüsika
Geograafia
Keemia
katrin.ekstein@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

7.k klassijuhataja


Luule Kustassoo

Klassiõpetaja
luule.kustassoo@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

3.k klassijuhataja


Merle Taggu

Eesti keel
merle.taggu@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

9.k klassijuhataja


Jelena Valter

Eesti keel
jelena.valter@tammsaarekool.parnu.ee


Roza Fell

Eesti keel
roza.fell@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

4.k klassijuhataja


Tamara Gordina

Inglise keel
tamara.gordina@tammsaarekool.parnu.ee


Ruth Juss

Inglise keel
ruth.juss@tammsaarekool.parnu.ee


Tatiana Komleva

Inglise keel
tatiana.komleva@tammsaarekool.parnu.ee


Igor Nahk

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
igor.nahk@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

6.a klassijuhataja


Olga Vereshchagina

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
olga.verestsagina@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

9.a klassijuhataja


Jelena Berezina

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
jelena.berezina@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

5.a klassijuhataja


Valentina Maslennikova

Loodusained
valentina.maslennikova@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

7.-9.c klassijuhataja


Olga Gromkova

Bioloogia
Inimeseõpetus
Keemia
olga.gromkova@tammsaarekool.parnu.ee



Nadežda Ossipenko

Käsitöö ja kodundus
nadezda.ossipenko@tammsaarekool.parnu.ee


Anžela Muravjova

Käsitöö ja kodundus
anzela.muravjova@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

8.k klassijuhataja


Grigory Nekhtsa

Tehnoloogiaõpetus
grigory.nehtsa@tammsaarekool.parnu.ee



Katrin Kauskas

Inglise keel
katrin.kauskas@tammsaarekool.parnu.ee


Jelena Kuvšinova

Muusika
jelena.kuvshinova@tammsaarekool.parnu.ee


Liilia Mõnnakmäe

Kehaline kasvatus
lilija.monnakmae@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

8.a klassijuhataja


Liidia Simtšenko

Kehaline kasvatus
liidia.simtsenko@tammsaarekool.parnu.ee


Aleksei Galkin

Kehaline kasvatus
aleksei.galkin@tammsaarekool.parnu.ee


Aleksandr Fedotov

Kehaline kasvatus
aleksandr.fedotov@tammsaarekool.parnu.ee


Jelena Divonina

Klassiõpetaja
jelena.divonina@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

1.-5.G klassijuhataja


Natalja Reding

Klassiõpetaja
natalja.reding@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

6.-9.G klassijuhataja


Tiiu Sarv

Eesti keel
tiiu.sarv@tammsaarekool.parnu.ee


Kristina Moissejenko

Õppealajuhataja
kristina.moissejenko@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

eesti keel teise keelena


Katrin Tensing

Eesti keel
katrin.tensing@tammsaarekool.parnu.ee


Enn Kübar

Tehnoloogiaõpetus
enn.sarv@tammsaarekool.parnu.ee


Olena Chuba

Loodusained
olena.chuba@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Loodusained

7.-9. U klassijuhataja


Irina Sliusarenko

Inglise keel
irina.sliusarenko@tammsaarekool.parnu.ee


Annika Poldre

Eesti keel
annika.poldre@tammsaarekool.parnu.ee


Vladislav Šonitšev

Kehaline kasvatus


Tatiana Zirchenko

Matemaatika


Svetlana Makejeva

Inglise keel
svetlana.makejeva@tammsaarekool.parnu.ee

Personal (4)

Svetlana Solomonova

Haridustehnoloog
Informaatika
svetlana.solomonova@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

eKooli administraator


Erika Rougijainen

Sekretär
kool@tammsaarekool.parnu.ee


Tereza Matjas

Tervishoiu töötaja
+372 53050283
teresa@pktk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8.00-14.00

Svetlana Tšitškan

Raamatukoguhoidja
raamatukogu@tammsaarekool.parnu.ee

Tugipersonal (11)

Irina Grudina

Psühholoog
+372 5692 3374
irina.grudina@onk.parnu.ee


Irina Jüriöö

Eripedagoog
HEV koordinaator
irina.jurioo@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

5.k klassijuhataja


Jelena Paegle

Logopeed
jelena.paegle@tammsaarekool.parnu.ee


Signe Raudver

Eripedagoog
Logopeed
signe.raudver@tammsaarekool.parnu.ee


Kristina Ehvärt

Sotsiaalnõustaja
+372 566 95 340
kristina.ehvart@onk.parnu.ee


Yuliia Vordikhanova

Psühholoog
yuliia.vordikhanova@tammsaarekool.parnu.ee


Einike Rõõm

HEV koordinaator
Klassiõpetaja
einike.room@tammsaarekool.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

1.b klassijuhataja

eesti keel teise keelena, inglise keel


Johanna Raudsepp

Psühholoog


Julia Markova

Abiõpetaja
julia.markova@tammsaarekool.parnu.ee


Raisa Neshcheplenko

Abiõpetaja
raisa.nescheplenko@tammsaarekool.parnu.ee


Proskovja Stolitsina

Abiõpetaja
proskovja.stolitsina@tammsaarekool.parnu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.